please select your preferred language

English arrow-down
English
Deutsch
简体中文
Türkçe
Español
繁體中文
日本語
한국어
Bahasa Indonesia
English arrow-down
search
select country

daha iyi ürünlerle daha iyi bir dünya

İkonik ürünlerinden ortaya çıkan JACK & JONES’un sürdürülebilir koleksiyonu, geriye bulduğumuzdan daha iyi bir dünya bırakmak umuduyla doğdu ve işe kullanılan malzemeleri iyileştirmekle başladı. TENCEL™ elyaflar sayesinde daha çevre dostu parçalar içeren bu koleksiyon, tarz ve rahat hissettirirken aynı zamanda yaptığınız küçük değişikliklerle büyük etkiler yaratmanıza yardımcı oluyor.

gardrobunuzu çevreye daha duyarlı hale getirmenin 4 kolay yolu

Moda sektörü global emisyonların %10'undan ve büyük miktarda atıktan sorumludur, yani üstünüzdeki bir tişörtün bile bu mücadelede küçük ama önemsiz olmayan bir rolü var. Esquire dergisinin editörü, daha iyi seçimler yapmaktan (JACK & JONES'un TENCEL™ elyaflardan üretilen ürünlerine yatırım yapmak gibi!), kıyafetlerimizi daha soğuk yıkamaya kadar çevreyi göz önünde bulundurarak nasıl alışveriş yapılacağına dair bazı kişisel tavsiyelerde bulundu. Siz de büyük bir değişime katkıda bulunabilecek bu değişiklikleri keşfedin.

read more on Esquire

how TENCEL™ makes products better

To make their iconic products better for people and the planet, JACK & JONES incorporated TENCEL™’s latest carbon-zero as well as standard lyocell fibers in their collections. TENCEL™ Lyocell is a wood-based fiber derived from renewable forest and created in a closed-loop production process using renewable energy. The result is fibers that are 100% biodegradable and soft to the touch.

With our eyes set for net-zero emission by 2050, TENCEL™ Lyocell fibers are also available as certified carbon-zero fibers with minimal carbon footprint and utilizing offsetting.

yenilenebilir ağaçlardan elde edilen elyaflar

sıfır-karbon TENCEL™ elyaflar

daha temiz enerji kullanımı

TENCEL™ elyaflar %100 doğada çözünür

editorün seçimi

Daha iyi hissettiren #FeelsSoRight ürünler seçerek geriye bulduğumuzdan daha iyi bir dünya bırakmaya yardımcı olun! İşte Esquire editörünün seçtiği, tarzınızdan ödün vermeden sürdürülebilir seçimler yapmanızı sağlayan, en çok satan JACK & JONES ürünleri.

JACK & JONES ekibi olarak, konforlu ve kaliteli olduğu kadar daha sürdürülebilir ürünlere hayat vermek için TENCEL™ ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyor ve moda dünyasında sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki kesin kararlılığımızı ortaya koyuyoruz.

Mikkel Hochrein Albrektsen

Kreatif Satın Alma Müdürü, JACK & JONES

Moda dünyasında daha iyi ürünler üretmekle ilgili Mikkel Hochrein Albrektsen ile bir söyleşi
contact us
austria arrow-down
taipei
austria
singapore
seoul
shanghai
jakarta
new york
hong kong
istanbul
coimbatore
Copyright 2021 TENCEL™
contact us
austria arrow-down
taipei
austria
singapore
seoul
shanghai
jakarta
new york
hong kong
istanbul
coimbatore
Lenzing Fibers (Hong Kong) ltd.
Units 804-806, 8/F.,
Lu Plaza, 2 Wing Yip Street,
Kwun Tong, Kowloon,
Hong Kong
T: +852 3718 5600
F: +852 3718 5601
E: [email protected]